Water/Wastewater

Steve Mountain, Town EngineerSteve Mountain
Town Engineer

585-343-1729 x 220

smountain@townofbatavia.com

Paul Barrett, Maintenance ForemanPaul Barrett
Maintenance Foreman

585-343-1729 x 209

pbarrett@townofbatavia.com

Greg Lang, MaintenanceGregory Lang
Maintenance

585-343-1729

glang@townofbatavia.com

Keith Wilkinson Jr.Keith Wilkinson Jr
Maintenance

585-343-1729

kwilkinson1@townofbatavia.com

Kevin Finucane, MaintenanceKevin Finucane
Maintenance

585-343-1729

kfinucane@townofbatavia.com

Jamie Waff, MaintenanceJamie D Waff
Crew Leader

585-343-1729

jwaff@townofbatavia.com

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.